Szerda, 05.15.2024, 6:22 PM | Üdvözöllek Vendég

Milota Sportegyesület oldala

Főoldal » 2019 » November » 3 » A labdarúgó 2019/2020 megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoport 11. fordulójának mérkőzései
12:50 PM

Milota–Csengersima 2–0 (1–0)

Milota, 100 néző, v.: Tóth I. Milota: Nyilas M. – Varga T., Mikulka L., Fejes M., Rétfalvi G. (Szuszik), Mikuljuk, Palotás Sz., Szverenkó (Bunna A.), Fóris I., Rebryk, Varga T. Edző: Elek László. Csengersima: Szabó D. – Domokos L., Drumar A., Horváth T., Belbe R. (Volkán R.), Tóth F., Rosu (Kerekes T.), Korponai K. (Szeles R.), Kerekes M., Halász N., Balogh B. Játékos-edző: Volkán Roland. Gól: Palotás Sz. 2. Ifi: 1–1.

Elek László: – A párosítás előtti hétfői nyilatkozatom bekerült a Trollfociba, pedig azt nem viccnek szántam, abban a pillanatban úgy is gondoltam. Ezt a kívülállók nem érthetik. Sok a sérültünk, vannak gondjaink, ennek tudatában nem is mondhattam volna mást. A játékosaim ezt tőlem sértésnek vették, ma kimentek a pályára, és győztek egy nagyon jó csapat ellen.

Volkán Roland: – Sima hazai siker lett.

Hodász–Kölcse 3–3 (3–2)

Hodász, 120 néző, v.: Kormány L. Hodász: Szűcs F. – Pályi G., Erős D. (Papp T.), Botos Gergely, Kozák B., Vass R., Iván D. (Pálfi I.), Pályi Zs. (Bordás J.), Horváth J., Varga R., Varga G. Edző: Pálfi József. Kölcse: Tirpák M. – Gyurkó J., Sztáraszta F., Botos V. (Virág D.), Botos Á., Szeles L., Pál L., Tott R., Algács B., Barkaszi D., Kósa R. (Erdődi B.). Megbízott edző: Simon Csaba. Gól: Botos Gergely 2, Pályi G., illetve Pál L. 2 (egyet 11-esből), Algács B. (11-esből). Ifi: 3–1.

Pálfi József: – Lassan-lassan érik be a három pont. Még egy picit hozzá kellene tenni a helyzetkihasználáshoz, és akkor talán feljebb léphetnénk mi is a tabellán.

Simon Csaba: – Az első félidei „szédelgős” játékunk miatt csak ennyire voltunk képesek.

Nyírcsaholy–Nyírvasvári 1–0 (0–0)

Nyírcsaholy, 150 néző, v.: Veres J. Nyírcsaholy: Mándi P. – Balogh József, Botos S., Balogh János (Szabó I.), Gergely M. (Balogh Zs.), Kiss A. (Kocsis M.), Bozsányi S., Jónás P., Székely Zs., Magyari D., Horváth Á. Edző: Tóth Zoltán. Nyírvasvári: Serbán J. – Pető G., Karczub G., Kovács Á., Vegyenás M., Nagy T., Polacsek I., Kiss B. (Paulik J.), Kópis G. (Lazók G.), Bukovenszki G., Balogh N. Játékos-edző: Pelyák Miklós. Gól: Jónás P. Ifi: 4–0.

Tóth Zoltán: – Magas színvonalú játékvezetés mellett, egy tipikus egy gólos meccsen szerencsére nekünk sikerült megszerezni azt az egyet. A csapat ezzel a győzelemmel köszönti a két szülinaposunkat, Magyari Dávidot és Szabó Istvánt. További sok sikert a vendégeknek.

Pelyák Miklós: – Tipikus egy gólos meccs volt. Mi elpuskáztuk a lehetőségeket, a hazaiak pedig betaláltak, és ezzel meg is nyerték a meccset.

Nagydobos–Vámosoroszi 1–3 (1–1)

Nagydobos, 120 néző, v.:  Szikszai S. Nagydobos: Pindzsula P. – Igaz K., Kondor R., Kontros E., Bégány Zs., Zakor M. (Rimili P.), Máté Á., Szabó P., Máté G. (Támba B.), Bíró J. (Paragh K.), Blanár E. Edző: Sánta Árpád. Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Bakó K., Somogyi R., Riskó T. (Csatári Z.), Rigó A. (Somogyi T.), Szabó T. (Kiss D.), Baráth G. (Hadi B.), Róka R., Márton J., Szabó Attila (Szaniszló T.), Szabó Antal. Edző: Kiss Csaba, Riskó Tibor. Gól: Bégány Zs., illetve Szabó Antal 2, Szabó T. Kiállítva: Kontros E. (50. perc). Ifi: 9–4.

Sánta Árpád: – A mai napunkban csak ennyi volt, ráadásul a második félidőre sajnos csak tízen maradtunk a csapatban…

Riskó Tibor: – Frusztráltak voltunk az első játékrészben, döcögött a játék. Mentségünkre legyen mondva, hogy hét közben leütéses rablások borzolták a kedélyeket. Ebből is tisztán kivehető, hogy mifelénk a közbiztonság kiváló, de akinek aranyfoga van, az ne ásítson. Köszönjük „Cécónak” a felajánlást.

Beregdaróc NAP-ÉP–Terem 4–4 (2–1)

Beregdaróc, 50 néző, v.: Knoblok. Beregdaróc: Lukovics J. – Derceni B., Deák Z., Tar E., Pecserszki, Bákai T., Balogh B. (Kiss R.), Szlifka, Rózsa R., Dávid G., Ács G. Edző: Baracsi Endre. Terem: Nagy J. – Horváth I., Danó K., Schmidt T., Fetter N., Csoba L., Baráth D., Horváth R., Turbula R., Haga G., Ruha O. Edző: Képíró Dániel. Gól: Derceni B. 2 (egyet 11-esből), Rózsa R., Szlifka, illetve Haga G. 2, Turbula R., Csoba L. Ifi: 9–1.

Baracsi Endre: – Mi nem tréfálunk, mi döntetlenre hajtunk.

Képíró Dániel: – Szeretném megköszönni a beregdaróci sportegyesületnek, hogy hozzájárultak az időpontmódosításhoz. A mérkőzésről csak annyit, hogy négy kettes vezetésünknél ziccereket hagytunk ki, de az összkép alapján igazságos döntetlen született.

Jánkmajtis–Kocsord 6–4 (4–0)

Jánkmajtis, 100 néző, v.: Éva I. Jánkmajtis:Tóth K. – Daru I., Pálvölgyi B. (Balogh S.), Puskás D., Banga B., Costea P., Török I. (Mikulka D.), Bodogán Z. (Kiss I.), Szabó P., Balogh Zs., Costea G. (Bartha K.). Edző: Della Sándor. Kocsord: Gáspár I. – Virág D., Szabó D., Huszti P., Katona R. (Lakatos J.), Tóth P., Szondi R., Fehér G., Makszim G., Filep D., Szimuly G. Edző: Jónás Zsigmond. Gól: Török I. 2, Pálvölgyi B. 2, Szabó P., Puskás D. (11-esből), illetve Virág D. 2 (egyet 11-esből), Makszim G., Szondi R . Kiállítva: Fehér G. (82. perc). Ifi:5 –1.

Della Sándor: – Az első félidő kifogástalan volt, a másodikra viszont gyermeteg hibákkal felhoztuk az ellenfelet. Szeretném, ha ezeket sikerülne végre kiküszöbölnünk.

Jónás Zsigmond: – Az első félidőben bealudtunk, a második játékrészért viszont gratulálok a fiúknak, mert egy kiváló csapat ellen sikerült a helytállás.

Csenger–Szatmárcseke 11–2 (3–1)

Csenger, 150 néző, v.: Balogh G. Csenger: Béres R. – Péter Gy., Dávid R. (Verejcsi), Csorvási Á., Stef, Mona Á. (Garda P.), Balogh Á., Osváth S. (Katona P.), Nagy M., Gaál K., Orosz F. (Margitics L.). Edző: Boros Károly. Szatmárcseke: Juhász S. – Móricz I., Pásztor A., Bakó G., Kóczé G., Bozsányi M., Bozsányi I., Császár T., Magula M., Danó P., Császár P. Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Margitics L. 5, Nagy M. 2, Dávid R., Balogh Á., Mona Á., Móricz I. (öngól), illetve Császár P., Bozsányi M. Ifi: 15–1.

Osváth Sándor egyesületi elnök: – Erre számítottunk. Jó lenne már idegenben is jobban teljesíteni.

Hadadi Ferenc: – Ebben a felállásban sajnos csak ennyire voltunk képesek. Köszönöm annak a tizenegy játékosnak, különösen a két ifistánknak, hogy eljöttek a mérkőzésre. Remélem jövő héten javítunk!

Tisztaberek–Nábrád 7–0 (3–0)

Tiszataberek, 50 néző, v.: Pethő P. Tisztaberek: Makay Z. – Bihari Z. (Rudnák N.), Molnár R., Nagy J. (Lukács N.), Berki N., Szilágyi L. (Kosztya Z.), Bencze Á., Bodó R., Jóni R., Garda E., Sólyom M. (Molnár K.). Edző: Oroszi István. Nábrád: Horváth J. – Pásztor N., Balogh Gy., Fehér K., Kónya B., Turai Á., Kovács B., Mercz Gy., Somogyi I., Lengyel Z., Pásztor L. Edző: Végh András. Gól: Bodó R. 2, Szilágyi L., Bihari Z., Nagy J., Garda E., Jóni R. Ifi: 11–0.

Oroszi István: – Kellemes időjárás, és könnyed győzelem jellemezte a mai napot. Gratulálok mindkét csapatunk fölényes győzelméhez. Ellenfelünknek további sok sikert és kitartást kívánunk!

Végh András: – Az eredmény ellenére azt kell hogy mondjam, erősen tartalékos csapatom az utolsó percekig alázattal küzdött. Ezt a hozzáállást várom el minden mérkőzésünkön.

Megtekintések száma: 173 | Hozzáadta:: Laci | Helyezés: 0.0/0