Csütörtök, 05.16.2024, 2:12 AM | Üdvözöllek Vendég

Milota Sportegyesület oldala

Főoldal » 2019 » November » 3 » A labdarúgó 2019/2020 megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoport 12. fordulójának mérkőzései
12:50 PM

Beregdaróc NAP-ÉP–Milota 3–3 (0–2)

Beregdaróc, 80 néző, v.: . Frindik J. Beregdaróc: Szlifka – Kokas A., Tar E., Pecserszki, Lukovics J., Veress P. (Lakatos D.), Ésik A., D.Pethe K., Balogh B. (Danyi M.), Rózsa R., Dávid G. Edző: Baracsi Endre. Milota: Nyilas M. – Varga T., Mikulka L., Fejes M., Varga T. (Lakatos Gy.), Rétfalvi G., Mikuljuk, Delényi A., Fóris I., Rebryk, Fejes P. Edző: Elek László. Gól: Rózsa R., Tar E., Pecserszki, illetve Rebryk 3. Ifi: 6–7.

Baracsi Endre: – Gratulálok a csapatomnak, különösen az ifistáknak, hiszen a rengeteg hiányzót remekül pótolták. Ilyen felforgatott felállásban is képesek voltunk egy jó meccsen kettő nulláról felállni. A döntetlent már előre megmondtam, igaz hogy nem kilenc-kilenc lett, de sokat azért nem tévedtem. Sok sikert mindkét csapatnak, és gratulálok a játékvezetőnek is.

Elek László: – A mérkőzés előtt ezzel az eredménnyel kiegyeztem volna, de ezt megélve, bosszantó a döntetlen. Az első félidő alapján a három pont már a kezünkben volt, de a hazaiak a második játékrészben feljavultak, és sokat tettek azért, hogy ne kapjanak ki.

Jánkmajtis–Tisztaberek 1–1 (1–1)

Jánkmajtis, 80 néző, v.: Lipták T. Jánkmajtis: Tóth K. – Banga B., Daru I. (Mikulka D.), Puskás D. (Costea P.), Balogh S., Pálvölgyi B., Bartha K., Costea G., Szabó P., Török I., Balogh Zs. Edző: Della Sándor. Tisztaberek: Makay Z. – Bihari Z. (Molnár K.), Molnár R., Nagy J., Berki N., Szilágyi L. (Lukács N.), Bencze Á., Bodó R., Jóni R., Garda E., Sólyom M. Edző: Oroszi István. Gól: Puskás D. (11-esből), illetve Garda E. Kiállítva: Török I. (12. perc). Ifi: 1–2.

Della Sándor: – Már az érkezésnél látszott, hogy könnyen fogjuk venni ezt a mérkőzést. Ez sajnos be is igazolódott, a vendégeink pedig éltek a lehetőséggel. Remélem a következő három meccsre összeszedjük magunkat, mert két gólhelyzettel nem lehet meccset nyerni.

Oroszi István: – A kiállítás után az erőviszonyok közel álltak egymáshoz. Mindkét csapat megnyerhette volna meccset, így a döntetlen reális. Köszönjük a finom pörköltöt, és örülünk, hogy gombócból ma csak egyet kaptunk.

Kölcse–Csenger 0–4 (0–3)

Kölcse, 80 néző, v.: Piskóczi Zs. Kölcse: Tirpák M. – Gyurkó J., Barkaszi D., Sztáraszta F., Botos V., Botos Á., Pál L., Algács B., Virág D. (Erdődi B.), Algács M., Kósa R. Edző: Máté Imre. Csenger: Béres R. – Péter Gy., Dávid R., Margitics L., Csorvási Á., Stef, Mona Á., Verejcsi, Osváth S., Nagy M., Gaál K. Edző: Boros Károly. Gól: Dávid R. 2, Csorvási Á., Stef. Ifi: 5–1 .

Máté Imre: – Az első tíz percet még kibírtuk, de utána jöttek az egyéni hibák, amit ki is használt a Csenger. A második félidő elején egy picit felpörögtünk, de az újabb bekapott gól végleg elvette a kedvünket. Lehetett volna a vége több is, de megúsztuk négy góllal.

Osváth Sándor egyesületi elnök: – Végre megtört a jég!

Szatmárcseke–Terem 2–5 (1–4)

Szatmárcseke, 30 néző, v.: Lövei. Szatmárcseke: Juhász S. – Móricz I., Pásztor A., Kóczé G., Légrádi G., Mándi Zs., Horváth G., Bozsányi I., Magula M., Danó P., Császár P. Megbízott edző: Szűcs István. Terem: Balázs F. – Schmidt T., Horváth R., Jónás G. (Szikszai Á.), Fetter N., Haga G., Turbula R., Danó K., Horváth I., Baráth D., Csoba L. (Balogh R.). Edző: Képíró Dániel. Gól: Pásztor A., Horváth G., illetve Haga G. 3, Dankó K., Turbula R. Ifi: 2–1.

Szűcs István: – Köszönöm szépen az elmúlt másfél-két évet, de én ezzel beadom a vezetőségnek a felmondásom. Ilyen lélektelen játékkal talán az elmúlt öt évben nem játszott még a csapat. Gratulálok a debütáló ifistánknak, aki viszont szívvel és lélekkel hajtott.

Képíró Dániel: – A fiúk odatették magukat, és most a sok helyzetből tudtunk annyi gólt szerezni, amivel magabiztosan nyertük meg ezt a mérkőzést. További sok sikert kívánunk a Szatmárcsekének!

Csengersima–Nagydobos 4–2 (3–1)

Csengersima, 120 néző, v.: Simon I. Csengersima: Székely Sz. – Domokos L., Asztalos G., Drumar A., Volkán R. (Asztalos I.), Horváth T. (Tóth F.), Kerekes M. (Belbe R.), Rosu (Kerekes T.), Korponai K., Halász N., Balogh B. (Szeles R.). Játékos-edző: Volkán Roland. Nagydobos: Pindzsula P. – Horváth Cs. (Kondor R.), Bégány Zs., Zakor M., Máté Á., Szabó P., Máté G., Bíró J., Horváth B. (Rimili P.), Ruha I. (Támba B.), Paragh K. Edző: Sánta Árpád. Gól: Horváth T. 2, Rosu, Tóth F., illetve Paragh K., Bégány Zs. Ifi: 1–2.

Volkán Roland: – Sok hibával játszottunk, de összességében mégis megérdemelten győztünk.

Sánta Árpád: – Elég sok a probléma, és itt nem csak a futballra gondolok…

Vámosoroszi–Nábrád 14–0 (7–0)

Vámosoroszi, 100 néző, v.: Kósa Gy. Vámosoroszi: Bodnár B. (Szaniszló Á.) – Bakó K., Somogyi R. (Szaniszló T.), Rigó A., Szabó T. (Kiss D.), Róka R. (Hadi B.), Baráth G., Márton J., Somogyi T., Szabó Attila, Csatári Z. Edző: Kiss Csaba, Riskó Tibor. Nábrád: Végh A. – Pásztor N., Mercz J. (Tóth B.), Lengyel Z., Kovács B., Horváth J., Tar T., Mercz Gy., Bíró F., Somogyi I., Pásztor L. Edző: Végh András. Gól: Szabó Attila 3, Szabó T. 3, Rigó A. 3 (egyet 11-esből), Csatári Z. 2, Somogyi R., Márton J., Kovács B. (öngól). Ifi: 8–0.

Riskó Tibor: – Egy címer van csak, nekünk az új nem kell, nézz a hátad mögé, Isten hozott Újpesten.

Végh András: – Már megszokhattuk… Gratulálok Tóth Bélának az első mérkőzéshez a felnőttcsapatban.

Kocsord–Nyírcsaholy 3–2 (1–2)

Kocsord, 150 néző, v.: Paráda. Kocsord: Gáspár I. – Csák M., Virág D. (Lakatos J.), Szabó D. (Szabó M.), Huszti P., Katona R., Tóth P., Szondi R., Makszim G., Filep D., Szimuly G. (Horváth B.). Edző: Jónás Zsigmond. Nyírcsaholy: Mándi P. – Putirka B., Balogh József, Botos S., Balogh János (Székely Zs.), Mező A. (Szabó I.), Gergely M. (Balogh Zs.), Bozsányi S., Jónás P., Magyari D., Horváth Á. Edző: Tóth Zoltán. Gól: Csák M., Makszim G., Katona R., illetve Botos S. 2 (egyet 11-esből). Kiállítva: Bozsányi S. (44. perc). Ifi: 6–2.

Jónás Zsigmond: – Egy fordulatos, szomszédvári rangadón, jó játékvezetés mellett, megérdemelten győztünk a második félidei játékunk alapján. Köszönjük a szurkolók támogatását!

Tóth Zoltán: – Kiváló játékvezetés mellett, egy buta egyéni hiba miatt sajnos több mint egy félidőt emberhátrányban kellett játszanunk, és ez végül el is döntötte a meccset. Gratulálok Kocsordnak, további sok sikert kívánunk nekik.

Nyírvasvári–Hodász 4–1 (1–1)

Nyírvasvári, 200 néző, v.: Ésik I. Nyírvasvári: Steinekker J. – Pető G., Karczub G., Kovács Á. (Scheibli K.), Nagy T., Székely N. (Vegyenás J.), Serbán T., Lazók G. (Kiss B.), Polacsek I., Kópis G. (Serbán J.), Balogh N. Játékos-edző: Pelyák Miklós. Hodász: Szűcs J. – Pályi G. (Erős D.), Pályi Zs. (Botos R.), Botos Gábor, Botos Gergely (Varga M.), Kozák B. (Iván D.), Vass R. (Papp T.), Pálfi I., Horváth J., Varga R., Lakatos J. Edző: Pálfi József. Gól: Balogh N. 3 (egyet 11-esből), Serbán T., illetve Botos Gábor. Ifi: 2–3.

Pelyák Miklós: – Az első játékrészben még vasárnap, a másodikban viszont szombat lett.

Pálfi József: – Ebben a szezonban mi játsszuk a jótét lelket. Megmutatjuk az ellenfeleinknek, hogyan kell futballozni, de a három pontot nem tudjuk megszerezni. A mai meccsen is végig jól játszottunk, csak a helyzeteket nem tudtuk kihasználni, és még szerencsénk se volt.

Megtekintések száma: 187 | Hozzáadta:: Laci | Helyezés: 0.0/0