Szerda, 05.15.2024, 7:29 AM | Üdvözöllek Vendég

Milota Sportegyesület oldala

Főoldal » 2019 » November » 10 » A labdarúgó 2019/2020 megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoport 14. fordulójának mérkőzései
2:48 PM

Kölcse–Milota 4–0 (2–0)

Kölcse, 50 néző, v.: Frindik J. Kölcse: Botos V. – ifj. Algács E. (Veres J.), Barkaszi D., Sztáraszta F., Vári N. (Erdődi B.), Botos Á., Szeles L., Pál L., Tott R., id. Algács E., Algács M. Edző: Máté Imre. Milota: Nyilas M. – Mikulka L., Fejes M., Mikuljuk, Palotás Sz., Delényi A., Fóris I., Rebryk, Rétfalvi G., Fejes P., Szverenko (Lakatos Gy.). Elek László. Gól: Pál L. 2, Szeles L., Algács E. Kiállítva: Rebryk (37. perc). Palotás Sz. (62. perc). Ifi: 2–11.

Máté Imre: – Elégedett vagyok a fiúk hozzáállásával, küzdöttek, hajtottak.

Elek László: – A mérkőzés és a játékvezetés részleteiről nem szeretnék nyilatkozni, de aki látta, megtapasztalta hogy ez a rangadó „le lett szervezve” a hazaiak oldalára, hogy nekünk esélyünk se legyen! Nem hiába állították ki a két legjobb játékosunkat, úgy néz ki, az utolsó őszi fordulóra nekünk is be kell vetni hamis igazolással játékost, hogy tizenegyen legyünk. Köszönjük a Simon szeszfőzdének a mai napot, gratulálok a hazaiknak a győzelemhez.

Jánkmajtis–Hodász 7–2 (2–0)

Jánkmajtis, 80 néző, v.: Maleskovits. Jánkmajtis: Tóth K. – Banga B., Kiss I., Mikulka D., Puskás D., Pálvölgyi B., Costea P., Szabó P., Tar G. (Balogh S.), Balogh Zs., Costea G. Edző: Della Sándor. Hodász: Kocsorák K. – Papp T., Botos Gergely, Kozák B., Vass R., Botos Gábor, Mondom F., Iván D., Horváth J., Varga R., Pálfi I . Edző: Pálfi József. Gól: Puskás D. 4, Pálvölgyi B., Costea P., Balogh S., illetve . Ifi: 3–1.

Della Sándor: – Kínkeserves győzelmet arattunk, de lehetett volna könnyebb is.

Pálfi József: – Ha egy picit nagyobb hatékonysággal használjuk ki a lehetőségeinket, akkor már az elején vezethettünk volna két góllal is. Csak az a baj, hogy ezek a „ha” kezdetű mondatok sosem szoktak bejönni. A végén pedig az egész csapat elment keresni a három hete eltűnt jobbhátvédünket, és a most hozzá csatlakozó kapusunkat is, aki valamikor ugyanaz a személy. Jövő héten szeretnénk szépen befejezni a bajnokságot, és remélem a nagy fogadkozásoknak lesz is foganatja.

Szatmárcseke–Nagydobos 1–1 (0–1)

Szatmárcseke, 75 néző, v.: Tóth I. Szatmárcseke: Juhász S. – Móricz I., Pásztor A., Hadadi K., Mándi Zs., Horváth G., Mándi Z., Légrádi G. (Bozsányi I.), Magula M., Varga Z., Császár P. Edző: Hadadi Ferenc. Nagydobos: Pindzsula P. – Kondor R., Kontros E., Rimili P., Máté Á., Szabó P., Máté G., Bíró J., Blanár E., Paragh K. (Balogh R.), Támba B. Edző: Sánta Árpád. Gól: Hadadi K., illetve Paragh K. Ifi: 3–1.

Hadadi Ferenc: – Több volt ebben a meccsben. A második félidőben a dobosi barátaink hátát feltörte a háló. Három kapufa, elmaradt tizenegyes, így a végén Árpi barátomnak nem kellett fizetnie. Gratulálok az ificsapatunknak.

Sánta Árpád: – A hazai csapat közelebb állt a győzelemhez, mert több helyzetet alakított ki, viszont mi jól küzdöttünk, így az egy pontot érzésem szerint megérdemeltük.

Beregdaróc NAP-ÉP–Nábrád 10–0 (6–0)

Beregdaróc, 50 néző, v.: Szabó I. Beregdaróc: Ficze T. – Derceni B., Kokas A. (Kiss R.), Deák Z., Tar E., Pecserszki, Veress R., Szlifka, Varga G., Rózsa R., Ács G. Edző: Baracsi Endre. Nábrád: Végh A. (Tóth A.) – Pásztor N., Balogh Gy., Szegedi B., Kónya B., Turai Á., Kovács B., Horváth J., Tar T., Mercz Gy., Pásztor L. Edző: Végh András. Gól: Ács G. 4, Tar E. 4, Derceni B. 2. Ifi: 4–5.

Baracsi Endre: – Gratulálok a csapatnak, mert végre a helyzeteink töredékét sikerült kihasználnunk, így megérdemelten nyertünk. Minden tiszteletem a Nábrádé, további sok sikert kívánok nekik.

Végh András: – Remek játékvezetés mellett a megbeszélt taktikánk két percig jól működött, addig még az ikszre is jók voltunk. Gratulálok viszont az ificsapatunk győzelméhez, talán példát is vehetnénk róluk akaratban.

Csengersima–Vámosoroszi 2–3 (0–2)

Csengersima, 300 néző, v.: Simon I. Csengersima: Szabó D. – Domokos L., Asztalos G., Drumar A., Horváth T., Kerekes M., Tóth F. (Asztalos I.), Korponai K., Volkán R. (Kerekes T.), Halász N. (Belbe R.), Balogh B. Játékos-edző: Volkán Roland. Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Bakó K., Szaniszló T. (Kiss D.), Somogyi T., Rigó A., Szabó T., Baráth G., Róka R., Csatári Z. (Hadi B., Kopor Cs.), Szabó Attila, Szabó Antal. Edző: Kiss Csaba, Riskó Tibor. Gól: Kerekes M., Belbe R., illetve Szabó Antal, Szaniszló T., Szabó Attila. Kiállítva: Drumar A. (66. perc), Varga Gy. (66. perc), illetve Szabó Antal (66. perc). Ifi: 2–3.

Volkán Roland: – A mérkőzés összképe alapján megérdemeltünk volna egy döntetlent.

Riskó Tibor: – Éljen sokáig a király!

Nyírcsaholy–Tisztaberek 2–1 (0–1)

Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Szabó Zs. Nyírcsaholy: Kézi Cs. – Putirka B., Szabó I., Balogh József, Botos S., Balogh János, Jónás P. (Farkas T.), Mező A. (Kiss A.), Gergely M., Magyari D. (Székely Zs.), Horváth Á. Edző: Tóth Zoltán. Tisztaberek: Makay Z. – Molnár R., Lukács N. (Molnár K.), Nagy J., Bihari Z., Berki N., Szilágyi L. (Juhász A.), Bencze Á., Tóth J., Garda E., Sólyom M. Edző: Oroszi István. Gól: Jónás P., Botos S., illetve Bihari Z. Ifi: 1–4.

Tóth Zoltán: – A második félidőben óriási akarattal és lelkesedéssel játszva megérdemelten fordítottuk meg a mérkőzést. Ezzel pedig sikerült megőrizni őszi hazai veretlenségünket. Gratulálok a srácoknak.

Oroszi István: – Úgy gondolom, hogy a döntetlen lett volna reális, de egy szerencsétlenül megpattanó lövés miatt vereséget szenvedtünk. Ellenfelünknek gratulálunk, és további sok sikert kívánok nekik.

Kocsord–Csenger 0–3 (0–2)

Kocsord, 80 néző, v.: Nagy F. Kocsord: Gáspár I. – Samu M. (Nagy K.), Szabó D., Huszti P., Lakatos J. (Bakos A.), Katona R., Tóth P., Horváth B., Szondi R., Fehér G., Makszim G. Edző: Jónás Zsigmond. Csenger: Béres R. – Péter Gy., Dávid R., Margitics L., Csorvási Á. (Balogh Á.), Stef (Garda P.), Mona Á., Verejcsi (Molnár R.), Osváth S., Nagy M. (Katona P.), Gaál K. Edző: Boros Károly. Gól: Margitics L. 2, Stef. Ifi: 2–9.

Jónás Zsigmond: – Teljesen elfogytunk a végére, ma öt meghatározó játékosom is hiányzott. A csengeri csapat győzelme megérdemelt, további sok sikert nekik.

Osváth Sándor egyesületi elnök: – Szimpatikus hazai csapat ellen ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.

Nyírvasvári–Terem 3–2 (2–1)

Nyírvasvári, 200 néző, v.: Pokoracki. Nyírvasvári: Szegedi G. – Pető G., Karczub G., Kovács Á., Vegyenás M. (Vegyenás J.), Nagy T., Székelyi N. (Lazók G.), Serbán T., Kiss B. (Kópis G.), Polacsek I., Balogh N. (Pelyák M.). Játékos-edző: Pelyák Miklós. Terem: Nagy J. – Schmidt T., Gergely B., Horváth I., Csoba L., Baráth D., Turbula R., Jónás G., Tanka L., Ruha O. (Balogh R.), Baráth J. Edző: Képíró Dániel. Gól: Serbán T., Székelyi N., Horváth J. (öngól), illetve Baráth J., Turbula R. Ifi: 6–4.

Pelyák Miklós: – Ezért is három pontot adnak.

Képíró Dániel: – A meccs előtt ezzel az eredménnyel kiegyeztünk volna, mert a fél kezdőcsapatom hiányzott egyéb elfoglaltságok miatt. Nagyon fájó viszont hogy a végén egy öngóllal kaptunk ki, és véleményem szerint egy jogos tizenegyes is elmaradt a mi javunkra.

Megtekintések száma: 165 | Hozzáadta:: Laci | Helyezés: 0.0/0