Csütörtök, 05.16.2024, 2:07 AM | Üdvözöllek Vendég

Milota Sportegyesület oldala

Főoldal » 2019 » November » 3 » A labdarúgó 2019/2020 megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoport 9. fordulójának mérkőzései
12:50 PM

Milota–Nábrád 10–1 (6–1)

Milota, 50 néző, v.: Veres J. Milota: Nyilas M. (Zvárics N.) – Fejes M., Rétfalvi G., Mikuljuk, Palotás Sz., Delényi A., Fóris I., Bunna A., Rebryk, Majoros Sz., Szuszik. Edző: Elek László. Nábrád: Somogyi I. – Pásztor N., Balogh Gy. (Bíró F.) , Fehér K., Varga P., Kónya B., Turai Á., Kovács B., Tejfel D (Mercz Gy.)., Tar T., Varga Z. (Horváth J.). Edző: Végh András. Gól: Rebryk 4, Palotás Sz. 2, Rétfalvi G. 2, Fóris I., Szuszik, illetve Tar T. Ifi: 2–6.

Elek László: – Nagyon könnyű mérkőzésen gólzápos, kiütéses győzelemmel szereztük meg a három pontot. Gratulálok minden játékosomnak a mai teljesítményhez. Köszönjük szépen az önkormányzatnak a meccs utáni ellátást.

Végh András: –Talán már egyszer annak is tudnék örülni, ha csak kettő egyre kapnánk ki. Mit is tudnék mondani még egy ilyen meccs után?

Hodász–Beregdaróc NAP-ÉP 1–1 (1–1)

Hodász, 100 néző, v.: Szabó Zs. Hodász: Pályi Zs. – Pályi G., Sinkó E., Varga G. (Papp T.), Pálfi I., Vass R., Mondom F., Iván D. (Kőszegi M.), Kozák B., Botos Gergely (Tóth Z.), Lakatos J. Edző: Pálfi József. Beregdaróc: Lukovics J. – Derceni B., Deák Z., Tar E. (Kokas A.), Pecserszki, Margitics K. (Szász K.), Szlifka, Varga G., Rózsa R., Dávid G. (Kiss R.), Ács G. Edző: Baracsi István. Gól: Vass R., illetve Derceni B. Kiállítva: Kozák B. (82. perc). Ifi: 6–2.

Pálfi József: – Nagyon vártuk már a pontszerzést. Jobban örültünk volna a háromnak, de egy kiegyenlített mérkőzésen nem sikerült megszerezni a győztes gólt. Reméljük, hogy a jövő héten is lesznek cseréink. Közkívánatra: ha jövő héten is lesz kapusunk, akkor remélem hozza is a formáját.

Baracsi Endre: – Beleszürkültünk ebbe a borús, őszies délutánba. Az első félidőben egyáltalán nem tudtuk felvenni a meccs ritmusát, a másodikban már talán egy kicsit domináltunk, de ez inkább akarással, semmint jó játékkal párosult. A kapu előtt határozatlanok voltunk, így gólszerzésre nem is igazán nyílt esélyünk.

Nyírcsaholy–Szatmárcseke 3–1 (0–1)

Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Maleskovits. Nyírcsaholy: Mándi P. – Putirka B., Balogh József, Balogh János, Petrohai L., Petrohai Gy. (Kocsis M.), Gergely M. (Balogh Zs.), Jónás P. (Kiss A.), Bozsányi S. (Szabó I.), Székely Zs., Horváth Á. Edző: Tóth Zoltán. Szatmárcseke: Pásztor A. – Bozsányi I., Légrádi G., Tőkei T., Kóczé G., Hadadi K., Magula M., Császár T., Mándi Z., Horváth G., Juhász S. Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Petrohai L. 3, illetve Császár T. Ifi: 1–2.

Tóth Zoltán: – Gratulálok a srácoknak, a második félidőben óriási akarattal és helyenként jó játékkal, teljesen megérdemelten fordítottuk meg a mérkőzést. További sok sikert a csekének.

Hadadi Ferenc: – Van nekünk elég bajunk, nem kellett volna egy ilyen nagyképű játékvezetés hozzá, hogy a Csaholy esetlegesen megverjen bennünket. Több nagy hibát is elkövetett a meccsen, a legnagyobbat a második gólt megelőzően. Remélem ízleni fog neki a lecsó!

Kocsord–Nyírvasvári 2–3 (1–2)

Kocsord, 100 néző, v.: Balogh S. Kocsord: Gáspár I. – Csák M., Virág D. (Lakatos J., Nagy K., Horváth B.), Szabó D., Huszti P., Katona R., Tóth P., Szondi R., Fehér G., Makszim G., Szimuly G. (Szabó M.). Edző: Jónás Zsigmond. Nyírvasvári: Szegedi G. – Pető G., Karczub G. (Vegyenás J.), Kovács Á., Vegyenás M. (Paulik J.), Nagy T., Pelyák M. (Lazók G.), Székely N. (Bukovenszki G.), Polacsek I., Kópis G. (Karczub T.), Balogh N. Játékos-edző: Pelyák Miklós. Gól: Huszti P. 2, illetve Kópis G. 2, Pelyák M. Kiállítva: Nagy T. (82. perc). Ifi: 6–0.

Jónás Zsigmond: – A második félidőben jól játszottunk, de a helyzetek kimaradtak, így a győzelmet jobban akaró vendégcsapat elvitte a három pontot.

Pelyák Miklós: – Rossz talajú pályán, hátrányból fordítva arattunk győzelmet. Gratulálok a játékosoknak az első idegenbeli megye kettes győzelmünkhöz.

Terem–Vámosoroszi 1–4 (1–3)

Terem, 80 néző, v.: Király A. Terem: Balázs F. – Schmidt T. (Balogh R.), Horváth R. (Jónás G.), Baráth J., Horváth I., Haga G., Csoba L. (Gergely B.), Turbula R., Baráth D., Danó K., Fetter N. Edző: Képíró Dániel. Vámosoroszi: Bodnár B. (Szaniszló Á.) – Bakó K. (Somogyi T.), Hadi B. (Kopor Cs.), Riskó T., Rigó A., Szabó T., Róka R., Kerekes Sz. (Kiss D.), Márton J., Szabó Attila (Csatári Z.), Szabó Antal. Edző: Kiss Csaba, Riskó Tibor. Gól: Haga G., illetve Szabó Attila 3, Szabó T. Ifi: 2–5.

Képíró Dániel: – Az elején belealudtunk a meccsbe, szünetben az öltözőben hatott egy picit a fejmosás, a második félidőben jobban játszottunk, és sok helyzetet alakítottunk ki az ellenfél kapuja előtt, amit sajnos ki is hagytunk. Sajnos Vámosoroszi kíméletlenül kihasználta a saját lehetőségeit.

Riskó Tibor: – Kipipálva, elfeledve.

Jánkmajtis–Kölcse 1–0 (1–0)

Jánkmajtis, 50 néző, v.: Mónus. Jánkmajtis: Haklik A. – Daru I., Pálvölgyi B. (Puskás D.), Balogh S. (Balogh Zs.), Banga B., Costea G., Török I., Lakatos I., Bodogán Z., Szabó P., Costea G. (Bartha K.). Játékos-edző: Della Sándor. Kölcse: Tirpák M. – Algács B., Sütő R., ifj. Algács E.(id. Algács E.), Barkaszi D., Botos Á. (Botos V.), Tott R., Pál L., Gyurkó J. (Kósa R.), Algács M., Sirokai I. Edző: Máté Imre. Gól: Török I. Kiállítva: Algács B. (54. perc). Ifi: 1–1.

Della Sándor: – Az első félidőben már régen el kellett volna döntenünk a meccset, mert annyi helyzetet hibáztunk el. A második félidőben görcsössé váltunk, és a kölcsei csapat ráérzett a játékunkra. Egy jó dolgot tudok mondani, egy jó barátom kisfiának, Császár Márknak holnap lesz a születésnapja. Isten éltesse sokáig!

Máté Imre: – A csapattal meg vagyok elégedve, a második félidőben egy emberrel kevesebben voltunk, de a játékunk alapján megérdemeltük volna az egy pontot. Császár Lászlónak és kisfiának boldog születésnapot kíván a csapat.

Csenger–Csengersima 2–0 (1–0)

Csenger, 200 néző, v.: Hegedűs Cs. Csenger: Béres R. – Péter Gy., Dávid R., Margitics L. (Katona P.), Stef (Zsiga Zs.), Mona Á., Orosz F., Verejcsi (Csorvási Á.), Osváth S., Nagy M., Gaál K. Edző: Boros Károly. Csengersima: Szabó D. – Domokos L. (Tóth F.), Asztalos G., Drumar A. (Szeles R.), Horváth T. (Kerekes T.), Kerekes M. (Asztalos I.), Rosu (Belbe R.), Korponai K., Volkán R., Halász N., Balogh B. Játékos-edző: Volkán Roland. Gól: Stef, Orosz F. Ifi: 7–3.

Osváth Sándor egyesületi elnök: – Küzdelmes mérkőzésen nekünk sikerült két helyzetet értékesítenünk.

Volkán Roland: – A mérkőzés előtt azt szerettem volna, hogy szoros meccset játszunk a csengeriekkel. Ez sikerült is. A mi helyzeteink sajnos kimaradtak, a hazaiak viszont gólra váltották a sajátjaikat.

Tisztaberek–Nagydobos 2–1 (0–1)

Tisztaberek, 100 néző, v.: Kocsis Zs. Tisztaberek: Makay Z. –Molnár R., Lukács N. (Rudnák N.), Nagy J. (Juhász A.), Berki N., Szilágyi L. (Kosztya Z.), Bencze Á., Tóth J., Jóni R., Garda E., Sólyom M. (Molnár K.). Edző: Oroszi István. Nagydobos: Pindzsula P. – Igaz K. (Paragh K.), Kondor R., Bégány Zs., Zakor M. (Rimili P.), Máté Á., Szabó P., Máté G., Bíró J., Blanár E., Támba B. (Tóth B.) Edző: Sánta Árpád. Gól: Bencze Á., Nagy J., illetve Máté G. Ifi: 5–1.

Oroszi István: – Az egész meccsen sikerült a játékot kontrollálnunk, és az ellenfelünk jól záró védelmét párszor feltörnünk, ami a végén megspékelve egy-két kapusbravúrral, a győzelmet eredményezte.

Sánta Árpád: – Jó játékvezetés mellett, küzdöttek és hajtottak a fiúk, de egy góllal sajnos jobb volt a hazai csapat.

Megtekintések száma: 170 | Hozzáadta:: Laci | Helyezés: 0.0/0