Szerda, 05.29.2024, 11:05 AM | Üdvözöllek Vendég

Milota Sportegyesület oldala

Főoldal » 2014 » Október » 31 » A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 8. fordulójának mérkőzései
8:06 PM

Túrricse–Kölcse 6–1 (1–0)
Túrricse, 80 néző, v.: Tömöri Gy.

Túrricse: Szaniszló Sz. – Szabó L., Nagy J., Németh G., Tóth T., Szűcs A. (Bodó D.), Tóth J., ifj. Garda E., Badar J. (Garda P.), Szilágyi L., Kerekes M. (Szilágyi S.). Edző: id. Garda Endre.

Kölcse: Sztáraszta Gy. – Lakatos Gy., Sztáraszta F., Sira T., Botos Á. (Liszák J.), Skaliczki J., Szabó D. (Csokai L.), Botos V. (Ármós Zs.), Igaz Zs. (Ombódi M.), Orgován L., Tamási D. Edző: Jencsik Tamás.

Gól: Szilágyi L. 4, Szilágyi S., ifj. Garda E., illetve Orgován L. (11-esből). Ifi: 2–0.

Garda János egyesületi elnök: – Futsalos játékosaink hat góllal hangoltak a hétfői napra, de ezen kívül az egész csapat dícsérhető a hétközi csengeri fiaskó után.

Jencsik Tamás: – Az első félidőben jól fociztunk, a másodikra elfáradtunk, az ellenfél ekkor kerekedett felénk. Gratulálok Túrricsének a győzelemhez.

Tiszakóród–Beregdaróc 9–3 (5–2)
Tiszakóród, 50 néző, v.: Lizák.

Tiszakóród: Juhász S. – Pásztor Z., Fábián R., Veszprémi Zs., Móricz I., Légrádi G., Somogyi R., Somogyi T., Lázár B., Kokas A., Lengyel I. (Juhász J.). Megbízott játékos-edző: Veszprémi Zsolt.

Beregdaróc: Simon R. – Lukovics J., Varga G., Varga T., Bakó Z., D. Pethe K., Szegedi A., Kosztel D., Szász K., Kiss R., Lizák B. Edző: Veress Oszkár.

Gól: Lázár B. 3, Somogyi R. 2, Kokas A. 2, Lengyel I., Somogyi T., illetve Lizák B., Bakó Z. (11-esből), D Pethe K. (11-esből). Kiállítva: Lukovics J. (73. perc). Ifi: 0–3.

Veszprémi Zsolt: – Feltörtünk, mint a talajvíz. Ezt a győzelmet Légrádi Gergő szalagtűzőjére ajánlja a csapat.

Veress Oszkár: – Ezt a győzelmet nagy gólkülönbséggel vesztettük el, ehhez nem tudok mit hozzátenni…

Szatmárcseke–Nagyecsed 1–5 (0–4)
Szatmárcseke, 50 néző, v.: Oláh Z.

Szatmárcseke: Bőnyei B. – Bakó G. (Mándi Z.), Kóczé G., Orsolyák Á., Mándi Zs., Varga Gy. (Bőnyei Zs.), Volkán R. (Horváth F.), Della S., Orsolyák J. (Kovács R.), Bozsányi L., Bandics L. Edző: Hadadi Ferenc.

Nagyecsed: Szabó A. – Balogh Gy., Ricsei F., Homann R., Nyíri Gy. (Csernik J.), Bulyáki A., Ascsillán L., Balogh J. (Varga Gy.), Bodogán Z., Vicikó L., Ádámszki R. (Vámosi Cs.). Edző: Opre Mihály.

Gól: Bozsányi L., illetve Ádámszki R. 3, Vicickó L. 2. Ifi: 0–24.

Hadadi Ferenc: – Megérdemelt vendéggyőzelem született, a második félidőben már tisztességgel helytálltunk.

Opre Mihály: – Úgy érzem, a második félidei gyenge játékunkkal is megérdemelten nyertünk. A sikerünket Fodor András elnök úr 42. szülésnapjára ajánlja a csapat.

Nyírcsaholy–Vámosoroszi 0–2 (0–1)
Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Csáki L.

Nyírcsaholy: Bulyáki Gy. – Sarkadi L., Molnár Sz., Putirka B., Ilku T., Páskuly T. (Licz B.), Botos S., Némedi G., Balogh Zs., Tóth F. (Ilku Á.), Petrohai Gy. Edző: Tóth Zoltán.

Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Baráth G., Dobos Z., Csernyi A., Ács A., Márton J., Bezzeg I. (Torma I.), Róka R., Ilbán M. (Varga B.), Szabó A. (Kiss D.), Riskó T. (Garda K.). Megbízott edző: Végh Endre.

Kiállítva: Ilku T. (78. perc). Gól: Dobos Z., Riskó T. Ifi: 0–4.

Tóth Zoltán: – Köszönöm azoknak a játékosoknak, akik eljöttek a mérkőzésre, amelyet többre néztek, mint a szombat esti bált… Köszönöm a csaholyiaknak is, akik nem a csapat mellett, hanem ellene vannak. Ha jobban tudják csinálni, akkor átadom a helyet.

Végh Endre: – A csapat játékában eddig is benne volt a győzelem, csak mindig akadt valami hátráltató tényező. Ezúttal idegenben jó játékkal értékes három pontot szereztünk, ami már nagyon ránk fért.

Tyukod–Milota 10–1 (2–1)
Tyukod, 70 néző, v.: Gergely S.

Tyukod: Iricsek D. – Berki N., Sipos M. (Horváth Z.), Feka N., Gyene B. (Németh M.), Nyerges O., Szabó R., Sustyák A., Horváth T., Kertész J., Somlyai G. Edző: Nagy József.

Milota: Kánya G. – Lukács Martin (Sankó J.), Lukács Márk, Siket L. (Jakab J.), Bunna A., Ignácz I., Nyilas B., Csokai S., Rozsályi J., Delényi A., Németh A. (Végi I.). Edző: Rétfalvi Róbert.

Gól: Kertész J. 6, Somlyai G. 2, Nyerges O., illetve Lukács Márk. Ifi: 0–2.

Nagy József: – Remélem a jó formánkat át tudjuk menteni a folytatásra is.

Rétfalvi Róbert: – Egyszerűen olyan hullámzó a teljesítményünk, mint ha hétről hétre más-más csapattal lépnénk pályára… Gratulálok a hazaiaknak.

Mérk-Vállaj–Csenger 2–6 (1–4)
Mérk, 100 néző, v.: Nagy F.

Mérk-Vállaj: Haga R. – Rostás L., Antal Z., Szabó I., Szimuly Gergő, Bálint M. (Molnár J.), Kovács G., Haga G. (Bodó R.), Tóth S., Bozsányi S., Lakatos J. Edző: Szimuly Gábor.

Csenger: Bélteki L. (Antal J.) – Mona Á., Asztalos G., Zámbó K., Pankotai I., Kovács J. (Bulyáki Á.), Gaál K., Geletey Z., Varga Zs. (Osváth D.), Katona P., Rozman S. Edző: Boros Károly.

Gól: Bálint M., Lakatos J., illetve Gál K. 3 (egyet 11-esből), Katona P., Rozman S., Kovács J. Kiállítva: Bozsányi S. (28. perc). Ifi: elhalasztották.

Szimuly Gábor: – Jól kezdtünk, nem tudjuk az okát, hogy a játékvezető miért nyúlt bele a mérkőzésbe… Egyébként a színvonaltól már csak a három ember produkciója volt gyengébb, a vendégek kapusának pedig mielőbbi gyógyulást kívánunk!

Boros Károly: – Fura mérkőzést sikerült megnyernünk, amelyen volt kiállítás, sérülés, tizenegyes. Kapusunknak mielőbbi gyógyulást kívánunk!

Tunyogmatolcs–Nyírmeggyes 1–2 (0–1)
Tunyogmatolcs, 120 néző, v.: Szabó I.

Tunyogmatolcs: Szabó A. – Somogyi Z., Tisza S., Szarka Sz., Varga P. (Kisgyörgy T.), Jakab T. (Deli L.), Kiss I., Kerekes Sz., Franku A,., Mikes G. (Vincze R.), Imre M. Edző: Baráth Mihály.

Nyírmeggyes: Mándi P. – Jurkó L., Nagy Zs., Székely Zs., Tóth G., Hornyák Zs. (Bulyáki Z.), Pankotai I. (Pető Á.), Palcsák N., Pálfi L., Batizi-Pócsi M., Drabik M. Játékos-edző: Bulyáki Zoltán. Gól: Mikes

G., illetve Batzi-Pócsi N., Drabik M. Ifi: 3–2.

Baráth Mihály: – A hozzáállásunk miatt nem érdemeltünk pontot sem.

Bulyáki Zoltán: – A sok kihagyott helyzet csaknem megbosszulta magát, de most már kezd tartása lenni a csapatnak.

A Tisztaberek–Tarpa mérkőzést október 29-én játsszák.

Tisztaberek–Tarpa 5–0 (5–0)

Tisztaberek, 50 néző, v.: Kosztyu J.

Tisztaberek: Makay Z. – Juhász A:, Rudnák N. (Lukács Z.), Lukács N., Molnár R., Kálló A., Bartha K., Bencze Á. (Mester A.), Jóni R., Gombos M. (Molnár R.), Homoki G .(Kiss G.). Edző: Oroszi István.
Tarpa: Lackó A. – Fekete T., Szalai Á., Csapó A. (Hidi I.), Kovács A (Szűcs K.)., Szabó A. (Rózsa R.), Lékó R., Simon Sz. (Ködöböcz N.), Djacsenko, Vincze K., Velez Á. Edző: Görög Csaba.

Gól: Jóni R. 4, Homoki G. Ifi:2–3 .

Oroszi István: – Az első félidőben a lényegi kérdések eldőltek, a második edzőmeccsnek felelt meg.
Görög Csaba: – Gratulálok az ellenfélnek.